نوزدهمین دوره رقابتهای تیراندازی جانبازان و معلولین قهرمانی کشور گرامیداشت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی با حضور شش ورزشکار کرمانشاهی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری جام ورزش ، عزت اله پرنیان ریاست هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان کرمانشاه عنوان کرد : مسابقات تیراندازی جانبازان و معلولین قهرمانی کشور یادواره سردار دلها اسطوره تکرار نشدنی مرد میدان  ، مورخ هیجدهم لغایت بیستم دیماه سال ۱۴۰۰ در کلاس های مختلف در دو بخش تفنگ و تپانچه با حضور ۷۵ ورزشکار از ۱۱ استان به میزبانی تهران برگزار شد.

وی افزود : از هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان کرمانشاه در بخش مردان شش ورزشکار بنام های نوید شکری ، علی ولی پور ، زهیر خان پور ، علی کاکایی ، ابوالحسن خسروی و مجتبی مرادی در این رقابت ها حضور داشتند.

وی در ادامه بیان کرد : در ماده تفنگ بادی درازکش انفرادی، R3 مقام اول و دوم بترتیب بنام ورزشکارانی از استانهای فارس و لرستان رغم خورد و نوید شکری از کرمانشاه در این ماده موفق به کسب عنوان سوم شد.

پرنیان در این گزارش خبری اشاره ای به مقام های تیمی ورزشکاران کرمانشاهی کرد و گفت : در ماده تفنگ بادی درازکش تیمی، R3 کرمانشاه عنوان دوم را بدست آورد و در ماده تفنگ بادی ایستاده تیمی، R4: بعد از تیم اصفهان در جایگاه دوم ایستاد.

وی در پایان عنوان کرد : ورزشکاران کرمانشاهی با کمترین امکانات توانستند در این مسابقات حضور پیدا کنند و خوش بدرخشند، این مسیر زیبا بدون تلاش امکان پذیر نیست مگر به اشتیاق فراوان و تلاش و کوشش ورزشکاران و مربیان ، که جای دارد از زحماتشان تشکر و قدردانی کنیم.

 

مدیر مسئول: مهدی حشمتی

نگارنده خبر : مهسا رحمت آبادی