0 0
Read Time:۱ Minute, 34 Second

رئیس هیات دوچرخه سواری استان در جمع اصحاب رسانه گفت:پارسا شفیعی مجاز ،رامین اکبری و علیرضا شیری سه ورزشکار کرمانشاهی هستند که در اردوی تیم ملی کشورمان حضور دارند .
ایوب محمودی افزود :این ورزشکاران خود را برای رقابت های آسیایی که تیر ماه سال آینده در قزاقستان برگزار می‌شود آماده میکنند و امیدواریم به خاطر بیماری کرونا مسابقات لغو نشود .
وی تصریح کرد :این هیات در حوزه مسائل زیر ساختی برنامه های مختلفی در دست دارد ازجمله راه اندازی پیست دوچرخه سواری مجموعه ۱۵خرداد که برای بهره برداری آن ۲میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم که البته از سوی مدیر ارشد استان قول های مساعدی گرفته شده است که امیدواریم به زودی بتوانیم عملیات اجرایی را آغاز کنیم .
رئیس هیات دوچرخه سواری همچنین از راه اندازی سامانه ملی دوچرخه سواری ایران خبر داد و گفت :پس از راه اندازی، به آمار ورزشکاران فعال این رشته در سطح استان و کشور به راحتی میتوانیم دسترسی داشته باشیم و بهتر برنامه ریزی کنیم .
محمودی کمبود اعتبارات را از مهمترین مشکلات این هیات عنوان کرد و افزود :متاسفانه منابع دولتی نیز محدود می باشد .
رئیس هیات دوچرخه سواری تصریح کرد :هم اکنون هیات تنها یک اسپانسر دارد اما در حال رایزنی هستیم که بتوانیم از ظرفیت واحدها ی تولیدی به عنوان حمایت گر مالی استفاده کنیم .
وی گفت :هیات دوچرخه سواری برنامه های متنوع و ورزشکاران مطرح بسیاری دارد که در تلاش هستیم با تعامل بیشتر با خبرنگاران این فعالیت ها به درستی منعکس شود.
رئیس هیات دوچرخه سواری استان تصریح کرد :در زمینه دوچرخه سواری بانوان یک سری موازین شرعی وجود دارد که باید محل های مناسب برای انجام آن در نظر گرفته شود.
در انتهای این جلسه مرادی اسپانسر هیات دوچرخه سواری استان هدف از همکاری خود با هیات دوچرخه سواری را کمک به حوزه ورزش و رفع مشکلات موجود تا حد توان عنوان کرد.
نگارنده خبر :سمیه داردرفشینگارنده خبر :سمیه داردرفشی

Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %