0 0
Read Time:۱ Minute, 23 Second

مسابقات بین المللی بدمینتون فجر به مناسبت چهل ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بمدت ۴ روز ۱۶ لغایت ۲۰ بهمن ماه در سالن شهید دستغیب شیراز در حال برگزاریست.

به گزارش پایگاه خبری جام ورزش : بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجر ایران به مناسبت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران با جوایز ۲۵ هزار دلاری با شرکت ۱۴ تیم ، کانادا ، برزیل ، امریکا ، افغانستان ، بلژیک ، بلغازستان ، اسلواکی ، اتریش ، هند ، پاکستان ، اسلند ، عراق و اوکراین به همراه ملی پوشان بدمینتون ایران حال برگزاریست.

در این دوره از رقابتها نازنین بشیری بازیکن جوان کرمانشاهی به عنوان تنها نماینده استان کرمانشاه در این رقابت ها حضور دارد.

این بازیکن بعد از چهار مرحله انتخابی سخت و دشوار جواز حضور در این رقابت ها را بدست آورد و موفق به پوشیدن پیراهن تیم ملی شد.

وی در اولین مسابقه خود با بازیکنی از پاکستان که متولد ۱۹۸۷ و دارای رنک ۲۳۷ با ۷۵ بازی ملی روبرو شد که با ارائه یک بازی دیدنی موفق به شکست این‌حریف با تجربه پاکستانی با نتیجه ۲ بر صفر شد .

نازنین در دومین بازی خود با کریستال پان آمریکایی که بازیکنی چینی الاصل بود و دارای سید یک این دوره از رقابت ها مواجه شد. این حریف آمریکایی همچنین دارای رنک ۶۷ جهان و ۱۸۳ بازی ملی بود که نازنین بشیری پس از یک جدال دیدنی و نفس گیر تسلیم این بازیکن امریکایی شد و در نهایت شکست رو پذیرفت.

نازنین بشیری : همچنین در قسمت دو نفره این رقابت ها در کنار نسترن کرمی بازیکنی از زنجان قرار داشت که با نتیجه ۲ بر ۱ بازی رو در مقابل تیم دو نفره پاکستان واگذار کردن و از گردونه مسابقات خارج شدند.

Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %