0 0
Read Time:۱ Minute, 48 Second

مسابقات وزنه برداری جهانی ۲۰۲۱ بانوان به میزبانی جده عربستان برگزار و بانوی کرمانشاهی با نظر کادر فنی به این دوره از رقابت ها اعزام می شود.

نایب رئیس هیات وزنه برداری استان کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار جام ورزش از حضور بانوی وزنه بردار کرمانشاهی در مسابقات جهانی خبر داد و گفت : مسابقات جهانی وزنه برداری ۲۰۲۱ جده عربستان در مهر ماه سال جاری برگزار و کوثر تنها در وزن ۸۱+ کیلوگرم با نظر کادر فنی فیکس و به این دوره از مسابقات اعزام خواهد شد.

وی بیان کرد : اردوی تیم ملی وزن برداری بانوان جهت اعزام به مسابقات جهانی از شانزدهم مرداد ماه در محل آکادمی وزنه برداری استادیوم آزادی تهران با حضور دو ورزشکار بنام های کوثر تنها و هستی جعفری هم اکنون در حال برگزاریست، تنها با ثبت رکورد توانست جواز حضور در مسابقات جهانی نوجوانان را کسب کند .

نایب رئیس هیات وزنه برداری استان کرمانشاه با اشاره به تمرینات سنگین و منظم بانوان وزنه برداری در طول یکی ، دو سال اخیر، گفت : با توجه به اعلام مسابقات جهانی پیش رو بانوان وزنه بردار کرمانشاهی با تمام توان تمرینات خود را زیر نظر مربیان برجسته و کار بلد در سالن وزنه برداری مجموعه تختی ادامه دادند و خوشبختانه حاصل این تلاش حضور یک نماینده از کرمانشاه در مسابقات جهانی شد.

وی اضافه کرد: کوثر تنها با تمرینات فشرده در دو ماه گذشته در اردوی تیم ملی وزنه برداری بانوان و با ثبت رکورد قابل قبول، توجه کادر فنی را به خود جلب کرد و این امر باعث شد خود را فیکس تیم ملی در مسابقات جهانی کند .

پاشایی در پایان افزود: جای دارد از زحمات همه جانبه آقای علیرضا قهرمانی ریاست محترم هیات وزنه برداری استان، در حوزه ورزش بانوان تشکر و قدردانی نمائیم.

گفتنی است: کوثر تنها متولد فروردین ماه سال ۱۳۸۳ از کرمانشاه می باشد، وی از ۱۵ سالگی به وزنه برداری روی آورد و بصورت حرفه ای این رشته را ادامه داد چندین دوره به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شد ، در مسابقات قهرمانی کشور عنوان اول را کسب کرد. و با زدن وزنه ۱۰۰ کیلو گرم موفق به کسب جواز حضور در مسابقات جهانی شد.

✍ نگارنده خبر : مهدی حشمتی

About Post Author

مدیر مسوول : مهدی حشمتی

مهدی حشمتی مدیر مسوول پایگاه خبری جام ورزش - خبرنگار ، روزنامه نگار و عکاس ، ورزشی - دبیر سابق سرویس ورزشی روزنامه باختر - عضو رسمی انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران - عضو هیات رئیسه انجمن ورزشی نویسان استان کرمانشاه - عضو خانه مطبوعات استان کرمانشاه - عضو صندوق اعتباری هنر - عضو سامانه مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت ارشاد - مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه
Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %