0 0
Read Time:۱ Minute, 15 Second

روز یکشنبه ۱۹ آبان ماه ۱۳۹۸ با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان و شهرستان کرمانشاه ، مدیریت فرهنگی و اجتماعی جشن آغاز امامت امام زمان (عج)در سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار جام ورزش در کرمانشاه : مراسم جشن آغاز امامت امام زمان (عج) با حضور محمد حسین زاده قائم مقام و مشاور مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان کرمانشاه ، مصطفی باباملکی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه و مسئولین و دانشجویان دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار شد.

محمد حسین زاده قائم مقام و مشاور مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه ضمن تبریک آغاز امامت امام زمان (عج) و توسعه همکاری ما بین اداره کل ورزش و جوانان و دانشگاه صنعتی ، اظهار داشت : تا حد امکان آمادگی همکاری با دانشگاه ها را داریم. حضور دانشجویان در میادین ورزشی باعث رشد و شادابی روح و جسم آنان خواهد شد.

دکتر نادری رئیس دفتر ریاست دانشگاه، ضمن خیر مقدم به میهمانان و دانشجویان، آغاز امامت امام عصر و فرا رسیدن هفته وحدت را گرامی داشت و عنوان کرد: دانشجویان دانشگاه صنعتی کرمانشاه بارها با برگزاری این چنین مراسمی نشان داده اند، آمادگی همکاری با هر نهاد و ارگانی را در جهت فعالیت های فرهنگی و مذهبی را دارند.وی در پایان سخنان خود ضمن تشکر از همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان و شهرستان کرمانشاه با مدیریت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، یادآور شد: همکاری نهاد ها و مراکز آموزشی استان درچنین فعالیت های فرهنگی و مذهبی باعث ایجاد انگیزه در دانشجویان می شود.

گالری پیدا نشد !


Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %