0 0
Read Time:۱ Minute, 12 Second

تیم والیبال ساحلی کرمانشاه در دیدارهای حساس مقابل تیم های مازندران ، گلستان و بوشهر، تیم های که مدعی قهرمانی بودند به پیروزی رسید و شگفتی ساز شد.

به گزارش پایگاه خبری جام ورزش در کرمانشاه : رقابت‌های والیبال ساحلی قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی نوجوانان زیر ۱۶ سال در بخش پسران به میزبانی مشهد مقدس در زمین والیبال ساحلی رود پاک،مورخ بیست و دوم لغایت بیست و پنجم مهر ماه برگزار شد.

تیم والیبال ساحلی کرمانشاه با اقتدار در این دوره از مسابقات حضور پیدا کرد و شگفتی ساز شد، تیمهای قدری همچون مازندران ، بوشهر ، گیلان  را از پیش روی برداشت تا صاحب عنوان سومی این دوره از مسابقات شود.

با درخشش ساحلی بازان کرمانشاهی با یک بازی بسیار دقیق و برنامه ریزی شده از سوی کادر فنی تیم کرمانشاه در دیدار رده بندی مقابل تیم بوشهر، تیمی که سواحل جنوب را در دست دارد موفق شد با برتری ۲ بر صفر به پیروزی برسد.

استانهای گلستان و مازندران با داشتن تیم های زیاد والیبال ساحلی قطب والیبال ساحلی در کشور محسوب می شوند.اما نوجوانان زاگرس نشین با غیرت و تعصب توانستند با پیروزی زمین بازی را ترک کنند.

گفتنی است : فرهمند سال افزون ریاست هیات والیبال استان کرمانشاه از نزدیک شاهد برگزاری این مسابقات بودند.

در تیم والیبال ساحلی کرمانشاه امیر حسین حقانی و محمد حسین نادری بعنوان ورزشکار رضا رستمی رئیس کمیته والیبال ساحلی بعنوان سرپرست و فرشاد کوه نسین بعنوان مربی حضور داشتند.

نگارنده خبر: مهدی حشمتی

Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %