با حضور ۶ فوتبالیست کرمانشاهی در ترکیب اصلی تیم ملی فوتبال ۷ نفره موفق شد، به مرحله یک هشتم مسابقات جام جهانی راه پیدا کند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری جام ورزش از کرمانشاه ، عزت اله پرنیان ریاست هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان کرمانشاه عنوان داشت : مسابقات جام جهانی فوتبال ۷ نفره به میزبانی اسپانیا در شهر بارسلونا در حال برگزاریست ، تیم ملی فوتبال ایران در گام اول این رقابت ها در مقابل تیم آمریکا با نتیجه ۲ بر ۲ بتساوی رسید.

وی افزود: در دیدار دوم تیم ملی فوتبال ۷ نفره ایران با بازی جذاب و دیدنی از سوی فوتبالیست های کرمانشاهی مقابل تیم استرالیا با نتیجه ۲ بر صفر پیروز میدان شد و به مرحله یک هشتم نهایی راه پیدا کرد.

ریاست هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان کرمانشاه، اضافه کرد : مسابقات جام جهانی فوتبال ۷ نفره با حضور ۱۵ تیم از ۵ قاره جهان از نهم تا بیست و هفتم اردیبهشت ماه در حال پیگیری است.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد و گفت : با تلاش و کوشش فوتبالیست های کرمانشاهی در اردوهای تیم ملی و انگیزه بالای این عزیزان به لطف خداوند منان با دست پر برگردند و دل ملت ایران الخصوص دیار زاگرس را شاد کنند.

نگارنده خبر : مهدی حشمتی