0 0
Read Time:۱ Minute, 15 Second

مسابقات فوتبال لیگ دسته یک کشور به میزبانی تبریز از ۱۸ لغایت ۲۴ فروردین ماه سال ۱۴۰۰ برگزار و تیم ها در ۴ گروه ۵ تیمی به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری جام ورزش، در گفت و گو با غلامرضا شیروانی مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی آرش کرمانشاه وی اظهار داشت : از سال ۱۳۹۷ باشگاه آرش کرمانشاه با هیات مدیره جدید متشکل از آقایان حسین ریحانی و داریوش شیرازی رسما شروع به فعالیت کرد. در سال ۱۳۹۸ در غالب باشگاه آرش کرمانشاه ۷۰۰ نفر ورزشکار دختر و پسر علاقمند به رشته های فوتبال ، بسکتبال ، هندبال و والیبال حضور داشتند.

وی افزود : تیم فوتبال باشگاه فرهنگی ورزشی آرش در مسابقات مدارس فوتبال شهر کرمانشاه در رده های ۱۰ و۱۱ و۱۲ بین تیم های برتر قرار گرفت.

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی آرش کرمانشاه، به ایجاد شور و نشاط در دل بانوان فوتبالیست کرمانشاهی اشاره کرد و گفت : برگزاری مسابقات متعدد فوتبال باعث ایجاد شور و نشاط در دل بانوان فوتبالیست می‌شود و این امر باعث شکوفایی استعدادها خواهد شد، که بزرگترین هدف باشگاه آرش کرمانشاه است.

وی تصریح کرد : تیم فوتبال بانوان باشگاه آرش کرمانشاه توانستند در مسابقات قهرمانی استان مقام اول را بدست آورند و جواز حضور در مسابقات لیگ دسته یک بانوان ایران را کسب کنند. این تیم با حمایت و اسپانسری مهندس مظفر عبدالله مدیر عامل محترم شرکت کشت و صنعت روژین تاک در استان کرمانشاه به این دوره از مسابقات اعزام شدند که انشالله با دست پر از این رقابتها باز گردند.

Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %