0 0
Read Time:۱ Minute, 24 Second

تیم دوچرخه سواری استان کرمانشاه با نام و حمایت نیروگاه برق زاگرس کوثر به چهارمین مرحله مسابقات جایز بزرگ مشهد اعزام شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری جام ورزش : مسابقات دوچرخه سواری سرعت جایزه بزرگ کشوری جشنواره سرزمین موج های آبی گرامیداشت بنیانگذار مجتمع فرهنگی ورزشی موج های آبی مشهد در دو رده سنی زیر ۱۸ سال و بالای ۱۸ سال برگزار خواهد شد.

گفتنی است : این دوره از مسابقات یکی از معتبرترین مسابقات دوچرخه سواری محسوب می شود که در آن تمامی ملی پوشان و دارنده مدالهای آسیایی حضور دارند،محمد دانشور یکی از استورهای دوچرخه سواری ایران دارنده مدال طلای بازیهای آسیایی نیز در کنار دیگر دوچرخه سواران در این مسابقات رکاب خواهد زد.

تیم دوچرخه سواری کرمانشاه با ۲ جوان ، ۲ نوجوان و ۲ دوچرخه سوار زیر ۲۳ سال تیمی کاملا جوان با قدرت و انگیزه بالا به مربیگری سیامک ادبی در این مسابقات شرکت خواهند کرد .

این دوره از مسابقات با عنوان جشنواره سرزمین موج های آبی مشهد( مرحله ۴ از ۱۰ ) در ماده ۲۰۰ متر، ۵۰۰ متر، ۳۰۰۰ متر و کایرین در روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۱ و ۲۲ مرداد ۱۴۰۰ در پیست دوچرخه سواری ثامن الائمه مشهد برگزار می شود.

تیم دوچرخه سواری استان کرمانشاه با پیگیری ایوب محمودی ریاست این هیات و پشتیبانی و حمایت همه جانبه دکتر جعفری مدیریت محترم نیروگاه زاگرس کوثر برای اولین بار با ترکیب کامل در این رقابتها شرکت می نمایند و از شانس های اصلی قهرمانی این دوره از مسابقات به حساب می آیند.

اسامی دوچرخه سواران تیم کرمانشاه اعزامی به این دوره از رقابت ها
۱-امیر حسین یعقوبی
۲- علی الهرمزی
۳-پارسا شفیقی مجاز
۴-علیرضا شیری
۵-محمدمهدی امیری
۶-عرشیا بهرامی شاد

✍️ مهدی حشمتی

Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %