مسابقات کاراته قهرمانی استان جهت پشتوانه سازی برای تیم های ملی،ارتقای توانایی‌های ورزشکاران و کشف استعدادهای برتر در میان ورزشکاران بسیجی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری جام ورزش : الهه جلیلیان مسئول هیات کاراته خواهران بسیج سپاه نبی اکرم (ص) با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) که ایشان فرمودند، ورزش قهرمانی در واقع نخبه‌ پرورىِ در باب ورزش است ، اظهار داشت : یکی از مهمترین اهداف در برگزاری مسابقات کشف استعداد و قهرمان پروری است با برگزاری مسابقات کاراته در بخش خواهران بسیجی و با حضور کادر فنی عملکرد و توانایی ورزشکاران برای حضوری موفق در میادین کشوری و بین المللی ارزیابی شد.

وی افزود : مسابقات کاراته قهرمانی خواهران بسیجی استان بمناسبت دومین سالگرد شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی مرد میدان با حضور ۱۵۰ کاتا و کمیته کار در محل مجموعه شهدای بسیج واقع در ایستگاه سه شهرک ظفر برگزار شد.

وی در ادامه بیان کرد : این دوره از رقابتها در سه رده سنی نونهالان ، نوجوانان و جوانان ورزشکارانی از شهرستانهای سطح استان کرمانشاه حضور داشتند و رقابت های بسیار جذای و دیدنی از خود به نمایش گذاشتند .

جلیلیان با بیان اینکه علی رغم انجام واکسیناسیون افراد باید کارت واکسیناسیون خود را هنگام ورود به محل برگزاری مسابقات حتی برای تماشاچیان ، ارائه کنند گفت : این مسابقات تمامی موارد فاصله گذاری اجتماعی رعایت شد همچنین افراد حاضر پروتکل های بهداشتی را طبق روال گذشته کاملا رعایت کردند که امید می رود شاهد شکوفایی ورزش در استانمان باشیم .

وی بیان داشت : در این دوره از مسابقات خانم جمالی مدیر ورزش خواهران معاونت ورزش بسیج سپاه نبی اکرم (ص) و خانم صفایی نایب رئیس هیات کاراته در محل برگزاری مسابقات حضور داشتند که باعث دگرمی و هر چه بهتر برگزاری مسابقات شدند.

نگارنده خبر : مهدی حشمتی