0 0
Read Time:۱ Minute, 2 Second

مربی و داور کرمانشاهی تمام توانش را در راهی سخت و دشوار گذاشته است و بدون هیچ چشم داشتی با عشق و علاقه کار می کند و جزای کار خیرش را از خدا می‌خواهد.

مهدی حشمتی / پایگاه خبری جام ورزش : وی از هیچ گونه تلاشی دست بردار نیست از تمرین دادن شاگردانش تا داوری مسابقات پاراوزنه برداری

هر از چند گاهی سری به گوشه و کنار سالن های ورزشی میزنم ، این بار به یک مورد بسیار جالب برخورد کردم ، مربی و داوری که تنها هدفش تمرین دادن ، کشف استعداد در ورزشکاران جانباز و معلول است.

بعد از خلاصه چند سطر نوشتن از این بانو ، وی را معرفی می‌کنم ، مهسا رحمت آبادی متولد دی ماه سال ۱۳۷۲ داری مدرک مربیگری آمادگی جسمانی، ژیمناستیک، ایروبیک ، وزنه برداری ، دوومیدانی و …… داری مدرک داوری بین المللی پاراوزنه برداری

رحمت آبادی تا به امروز قهرمانان بسیاری را تعلیم و پرورش داده است ، که در میادین کشوری و بین المللی موفق به کسب مدال و به اهتزار درآوردن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران شدند.

وی این بار در عرصه دیگری پای نهاد آن هم حوزه خبر ورزشی و در این عرصه نیز موفق بود و توانست بعد از مدت کوتاهی تصاویر ورزشی زیبایی در مسابقات و همایش ها از خود بجایی بگذارد.

Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %