0 0
Read Time:۵۱ Second

ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه با حضور در بخش های مختلف این اداره ، با شادباش این روز فرخنده و اهدای شاخه گل از زحمات و تلاش بانوان تقدیر کردند.

جام ورزش/ کرمانشاه : مصطفی باباملکی با تبریک مناسبت میلاد حضرت فاطمه (س) و روز زن گفت: نقش و جایگاه زنان در جامعه بسیار ارزشمند و حائز اهمیت است به طوری که بانوان با پشتکار قوی خود توانسته اند در کنار خدمت، به کانون گرم خانواده و زندگی روزمره نیز رسیدگی کنند.

باباملکی از حضور فعال و همکاری بی شائبه بانوان شاغل در اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه تقدیر و بر لزوم توجه بیشتر به مساعدت های بانوان در پیشبرد اهداف سازمانی و پیشرفت قابل ملاحظه وظایف محوله اداری در این مجموعه تاکید کرد.

وی در بازدید از بخش های مختلف اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه، تصریح کرد: میلاد سراسر نور و پر برکت بانوی دوعالم حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن، فرصتی بود تا از زحمات شما بانوان گرامی تقدیر نمائیم.

نگارنده خبر : مهدی حشمتی

 

About Post Author

مدیر مسوول : مهدی حشمتی

مهدی حشمتی مدیر مسوول پایگاه خبری جام ورزش - خبرنگار ، روزنامه نگار و عکاس ، ورزشی - دبیر سابق سرویس ورزشی روزنامه باختر - عضو رسمی انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران - عضو هیات رئیسه انجمن ورزشی نویسان استان کرمانشاه - عضو خانه مطبوعات استان کرمانشاه - عضو صندوق اعتباری هنر - عضو سامانه مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت ارشاد - مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه
Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %