0 0
Read Time:۱ Minute, 27 Second

تیم ملی فوتبال ناشنوایان ایران در اولین بازی برابر تیم مالزی به تساوی رسید.

به گزارش پایگاه خبری جام ورزش: از سری مسابقات فوتبال انتخابی المپیک ناشنوایان اولین دیدار فوتبالیست های ناشنوا با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
علی زینالوند تک گل تیم ملی کشورمان را به ثمر رساند.

دیدار تیم های ملی ازبکستان و کره جنوبی نیز در زمین شماره دو مجموعه ورزشی المپیک کیش برگزار شد و تیم ازبکستان با نتیجه ۴-۰ به برتری رسید ، تیم تایلند نیز ۴ بر ۱ از سد افغانستان گذشت.

دیدار بعدی تیم ملی فوتبال ناشنوایان ایران روز یکشنبه ۱۶ خردادماه برابر تیم عراق میباشد.

بیوگرافی از شاهین برزگر عضو تیم ملی ناشنوایان کشور که هم اکنون در مسابقات فوتبال انتخابی المپیک حضور دارد.

برزگر متولد ۷۶/۰۷/۲۹ اهل استان کرمانشاه شهرستان جوانرود می باشد، وی از سال ۹۰ در همان محل سکونت خود رشته فوتبال را در رده سنی نونهالان شروع کرد، در رده سنی نوجوانان نیز ۳ سال متمادی در مسابقات کشوری از خود موفقیت های چشمگیری بجای گذاشت.

حضور در لیگ دسته یک در غالب تیم جوانان همدان و تیم منتخب استان کرمانشاه در مسابقات کشوری از دیگر رزومه های ورزشی این فوتبالیست کرمانشاهی می باشد.

فوتبالیست کم شنوای جوانرودی از سال ۹۸ به اردوی تیم ملی ناشنوایان دعوت شد. و درحال حاضر در مسابقات فوتبال انتخابی المپیک که به میزبانی کیش در حال برگزاریست برای تیم ناشنوایان کشور بازی می کند.

وی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری جام ورزش اظهار داشت : از نظر آمادگی جسمانی از سطح بالایی برخوردارهستم به دنبال موفقیت های بیشتر در فوتبال و برای بالا بردن پرچم جمهوری اسلامی در میادین بین المللی در کنار هم تیمی هایم هستم و هدفم افتخار آفرینی برای کرمانشاه و کرمانشاهی است.

Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %