0 0
Read Time:۱ Minute, 29 Second

در سالروز عملیات غرور آفرین مرصاد و روز ملی کرمانشاه از ۱۵ نفر کوهنورد ، رزمندگان دفاع مقدس که تعدادی از این عزیزان در عملیات غرور آفرین مرصاد حضور داشتند ، تجلیل و قدردانی شد.

به گزارش پایگاه خبری ورزشی ، اجتماعی جام ورزش : محمد جواد عبدی مسئول روابط عمومی کانون بازنشستگان نیروهای مسلح و ارتش جمهوری اسلامی عنوان کرد : بمناسبت عملیات غرور آفرین مرصاد و روز ملی کرمانشاه تعداد ۱۵ نفر از رزمندگانی که عموما در دفاع مقدس و در این عملیات پرافتخار حضور داشتند ، امروز چهارشنبه “هشتم” مرداد ماه ساعت ۵ صبح صعودی به قله فرخشاد داشتند.

مسئول روابط عمومی کانون بازنشستگان با بیان اینکه وظیفه ما این است که همیشه یاد و خاطر شهدا را زنده نگه داریم عنوان کرد : گروه کوهنوردی بازنشستگان ارتش که بصورت حرفه ای این رشته را دنبال می کنند بعد از بازگشت از صعود قله فرخشاد در کنار قبور مطهر شهدای گمنام برای شادی روح شهدای هشت سال دفاع مقدس با ذکر فاتحه یادو خاطره این عزیزان را زنده نگه داشتند.

این مسئول افزود : در پایان این صعود در دامنه کوه طاقبستان در کنار مزار شهدای گمنام ، توسط فرماندار محترم کرمانشاه جناب رنجبر ، مسئول محترم کانون بازنشستگان ، امیر معظم پهلوانی و مصطفی بابا ملکی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه با اهداء هدایایی که از قبل در نظر گرفته شده بود تجلیل بعمل آمد.

وی از دیگر برنامه های این کانون عیادت از جانبازان ، عنوان کرد و گفت : در سالگرد عملیات غرور آفرین مرصاد و روز ملی کرمانشاه به اتفاق مسئولین محترم استان ، فرماندهی محترم منطقه غرب ، فرماندار ، مدیرکل محترم صدا و سیما و مدیر کل محترم بنیاد شهید از جناب سرهنگ علی محمدی جانباز ۹۹٪ که از دو دیده نابینا می باشد و آقای سعید عادلی جانباز ۵۴٪ هستند ، تجلیل و عیادت بعمل آمد.

خبر + عکس : مهدی حشمتی

Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %