0 0
Read Time:۱ Minute, 10 Second

پهلوان کرمانشاهی، دارنده پنج رکورد ملی در میل باستانی، وی زدن تمام رکوردهای پهلوانی و ثبت شدن بنام کرمانشاه که باعث روحیه بخشیدن به جوانان خواهد شد، از اهداف اصلی خود دانست.

به گزارش پایگاه خبری جام ورزش؛ پیش از آغاز خبر به بیوگرافی رضا درکه پهلوان کرمانشاهی دارنده پنج افتخار بزرگ در ورزش استان کرمانشاه خواهیم پرداخت ؛ رضا درکه متولد سال ۱۳۶۶ ، زادگاه وی کرمانشاه است و از سن ۱۳ سالگی روی به ورزش آورد و از همان ابتدای نوجوانی علاقه باورنکردنی به رشته باستانی داشت.

رضا درکه تا به امروز موفق به ثبت پنج رکورد ملی در میل باستانی در ایران پهناور شده است ، اولین رکوردی که وی ثبت کرد، در خرداد ماه سال ۱۳۹۸ بود با ۱۳۰۰۰ دور ، در دیماه همان سال برای دومین بار ۵۹۴۶ دور در یک ساعت را به نام خود ثبت کرد.

وی با حضور نماینده فدراسیون ورزشهای همگانی، با زمان یک دقیقه میل ۴۰ کیلوگرمی را چرخاند ، به تازگی در پایتخت ایران توانست با زمان یک ساعت، میل باستانی ۲۰ کیلوگرمی را ۳۲۴۲ دور بچرخاند.

درکه این پهلوان کرمانشاهی امروز دوشنبه ۱۳ بهمن ماه سال ۱۳۹۹ با حضور هادی رضایی رئیس کمیته ثبت رکورد های ورزشی فدارسیون ورزشهای همگانی ، نریمان رحمانی رئیس هیات ورزشهای همگانی و دیگر مسئولین با اقتدار و توان بالا موفق به زدن رکورد ۴ ساعت حدودا ۲۰۰۰۰ هزار دور میل باستانی شد.
خبرنگار : مهدی حشمتی

https://t.me/joinchat/AAAAAD1c5j-7PutHRWkhGw

Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %