0 0
Read Time:۱ Minute, 27 Second

هفته نهم رقابت های لیگ دسته دوم فوتسال کشور با یک بُرد شیرین و دلچسب در خانه همراه بود و با برتری تیم خانه صنعت کرمانشاه به پایان رسید .

مهدی حشمتی /  پایگاه خبری جام ورزش : از سری مسابقات لیگ دسته دوم فوتسال کشور ، هفته نهم به میزبانی کرمانشاه در محل مجموعه ورزشی آزادی سالن شهید بهشتی ، مورخ سوم تیر ماه سال ۱۴۰۱ برگزار شد‌.

دیداری بسیار جذاب و مهیج که تماشاگران از دیدن آن به وجد آمده بودند ، در نیمه اول در یک بازی پرتنش و درگیرانه با تک گل زیبا احسان سورسوری و با دروازبانی یاسر کرمی که تا الان لحظه توپی از خط دروازه عبور نکرده بود، وارده رختکن شدند.

در فوتبال نیمه دوم به نیمه مربیان معروف است. حسین همتیان و میلاد قمری با برسی عملکرد تیم خود در نیمه‌ اول، تغییرات لازم را برای کسب نتیجه در نیمه‌ دوم اعمال کردند، تیم فوتسال خانه صنعت کرمانشاه با دوندگی و سرسختی بالا درواز تیم مقابل را چندین بار باز کرد و در پایان با گل های زیبا و دیدنی ، حمید ابراهیم پور ، وحید اختر شمس و نادر نجفی با نتیجه ۸ بر ۳ تیم هیات فوتبال شوط را با شکست بدرقه کردند.

گفتنی است : در پایان این دیدار تیم فوتسال خانه صنعت کرمانشاه با ۱۶ امتیاز و تفاضل گل بیشتر در صدر جدول قرار گرفت.

هفته دهم رقابت های لیگ دسته دوم فوتسال کشور به میزبانی اراک بین تیم خانه صنعت کرمانشاه و اتحاد اراک برگزار می‌شود.

ابراهیم عزیزی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، مصطفی باباملکی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه و فرهاد مرزی مدیر عامل تیم با حضور در محل برگزاری این دوره از مسابقات از نزدیک شاهده این دیدار بودند، که باعث دلگرمی تیم فوتسال خانه صنعت کرمانشاه شد.

About Post Author

مدیر مسوول : مهدی حشمتی

مهدی حشمتی مدیر مسوول پایگاه خبری جام ورزش - خبرنگار ، روزنامه نگار و عکاس ، ورزشی - دبیر سابق سرویس ورزشی روزنامه باختر - عضو رسمی انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران - عضو هیات رئیسه انجمن ورزشی نویسان استان کرمانشاه - عضو خانه مطبوعات استان کرمانشاه - عضو صندوق اعتباری هنر - عضو سامانه مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت ارشاد - مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه
Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %