هفته نهم رقابت های لیگ دسته دوم فوتسال کشور با یک بُرد شیرین و دلچسب در خانه همراه بود و با برتری تیم خانه صنعت کرمانشاه به پایان رسید .

مهدی حشمتی /  پایگاه خبری جام ورزش : از سری مسابقات لیگ دسته دوم فوتسال کشور ، هفته نهم به میزبانی کرمانشاه در محل مجموعه ورزشی آزادی سالن شهید بهشتی ، مورخ سوم تیر ماه سال ۱۴۰۱ برگزار شد‌.

دیداری بسیار جذاب و مهیج که تماشاگران از دیدن آن به وجد آمده بودند ، در نیمه اول در یک بازی پرتنش و درگیرانه با تک گل زیبا احسان سورسوری و با دروازبانی یاسر کرمی که تا الان لحظه توپی از خط دروازه عبور نکرده بود، وارده رختکن شدند.

در فوتبال نیمه دوم به نیمه مربیان معروف است. حسین همتیان و میلاد قمری با برسی عملکرد تیم خود در نیمه‌ اول، تغییرات لازم را برای کسب نتیجه در نیمه‌ دوم اعمال کردند، تیم فوتسال خانه صنعت کرمانشاه با دوندگی و سرسختی بالا درواز تیم مقابل را چندین بار باز کرد و در پایان با گل های زیبا و دیدنی ، حمید ابراهیم پور ، وحید اختر شمس و نادر نجفی با نتیجه ۸ بر ۳ تیم هیات فوتبال شوط را با شکست بدرقه کردند.

گفتنی است : در پایان این دیدار تیم فوتسال خانه صنعت کرمانشاه با ۱۶ امتیاز و تفاضل گل بیشتر در صدر جدول قرار گرفت.

هفته دهم رقابت های لیگ دسته دوم فوتسال کشور به میزبانی اراک بین تیم خانه صنعت کرمانشاه و اتحاد اراک برگزار می‌شود.

ابراهیم عزیزی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، مصطفی باباملکی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه و فرهاد مرزی مدیر عامل تیم با حضور در محل برگزاری این دوره از مسابقات از نزدیک شاهده این دیدار بودند، که باعث دلگرمی تیم فوتسال خانه صنعت کرمانشاه شد.