0 0
Read Time:۱ Minute, 18 Second

در راستای اجرای مصوبات ستاد ساماندهی هفتمین جلسه کمیته زیر مجموعه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه به نقل از جام ورزش : هفتمین جلسه کمیته تخصصی زیر مجموعه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان کرمانشاه به ریاست مصطفی باباملکی و با حضور سعدی رشیدی معاونت، غلامرضا همتی مسئول امور ورزش و دیگر اعضای عضوء ستاد ساماندهی ، مورخ بیست و پنجم آبان ماه در محل اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه برگزار شد.

مصطفی باباملکی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه در خصوص چگونگی افزایش روحیه و سلامت احاد جامعه و کارکنان دولت عنوان داشت : ورزش یکی از بهترین راهکار ها برای افزایش روحیه نشاط و تندرستی در میان این قشر از جامعه است ، و باید زیرساخت‌های لازم برای ورزش همگانی مردم و کارکنان توسط کلیه ادارات و بخصوص شهرداری ایجاد شود. تا آحاد مردم جامعه و کارکنان دولت بتوانند به سادگی و راحتی به ورزش بپردازند.

وی افزود: با توجه به ویروس منحوس کرونا اغلب کارکنان دچار ضعف جسمی ، روانی و افسردگی مضاعف شده اند و بهترین راه برای درمان این مشکلات ورزش است. و نیاز است ازظرفیتهای ایجاد شده قانونی توسط مجلس برای امر توسعه زیرساختها و ورزش کارکنان مدیران ادارات و اراگانها بخوبی استفاده نمایند.

وی در ادامه بیان داشت: در گذشته مسابقات متنوع خوبی در بخش کارکنان ادارات دولتی و خصوصی برگزار می شد و رونق خاصی به حال و هوای ادارات داده بود و نیاز است کلیه مدیران ادارات در احیا مجدد این رویداد سلامت محور اهتمام لازم را داشته باشند .

نگارنده خبر : مهدی حشمتی

About Post Author

مدیر مسوول : مهدی حشمتی

مهدی حشمتی مدیر مسوول پایگاه خبری جام ورزش - خبرنگار ، روزنامه نگار و عکاس ، ورزشی - دبیر سابق سرویس ورزشی روزنامه باختر - عضو رسمی انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران - عضو هیات رئیسه انجمن ورزشی نویسان استان کرمانشاه - عضو خانه مطبوعات استان کرمانشاه - عضو صندوق اعتباری هنر - عضو سامانه مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت ارشاد - مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه
Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %