1 0
Read Time:۱ Minute, 29 Second

مسابقات گلبال لیگ دسته دو قهرمانی کشور بانوان در حالی به پایان رسید، که تیم گلبال بانوان کرمانشاه در جایگاه نخست این دوره از رقابتها ایستاد.

مهسا رحمت آبادی/ پایگاه خبری جام ورزش از کرمانشاه : تیم گلبال دختران نابینایان و کم بینایان استان کرمانشاه با غلبه بر تمامی حریفان موفق شد، سکوی قهرمانی را از آن‌ خود کند و جوار حضور در لیگ دسته یک را بدست آورد.

هفدهمین دوره رقابتهای گلبال قهرمانی کشور بانوان نابینایان و کم بینایان طی سه روز در اردوگاه شهید عظیمی بابلسر برگزار شد و تیم کرمانشاه اول شد ، تیم های یزد و خراسان رضوی بترتیب در جایگاه دوم و سوم ایستادند.

خانم گل مسابقات به سمیه رنجبر شماره ۵ از کرمانشاه با ۲۶ گل زده رسید، بهترین خط حمله تیم کرمانشاه با ۴۵ گل زده شناخته شد و بهترین خط دفاع هم به تیم کرمانشاه با۱۴ گل خورده اختصاص یافت.

تیم گلبال بانوان کرمانشاه در این دوره از رقابتها با برگزاری شش دیدار، در روز اول مسابقات ۱۰ بر ۵ تیم سمنان را بُرد، ۹ بر ۲ تیم قم را شکست داد، در روز دوم ۳ بازی برگزار شد، که تیم کرمانشاه دست از تلاش برنداشتند و با نتیجه ۸ بر ۲ تیم آذربایجان شرقی را از پیش روی برداشت، ۱۱ بر ۲ مقابل تیم یزد پیروز شد، و در بازی پایانی روز دوم ۱۰ بر صفر تیم هرمزگان را مغلوب ساخت. در روز پایانی ، فینال این دوره از مسابقات برای دومین بار مقابل دختران یزدی قرار گرفت و با نتیجه ۶ بر ۵ برند شد و عنوان قهرمانی را ازآن خود کرد.

تیم گلبال بانوان روشندل استان کرمانشاه متشکل از ، سمیه رنجبرسیاه بیدی ، طیبه محمدی حسین آبادی ، فاطیما ویسی و سارینا صیدی بعنوان ورزشکار ، فیروزه خورشیدی بعنوان مربی و صدیقه گراوند بعنوان سرپرست اعزامی به این رقابت ها بودند.

About Post Author

مدیر مسوول : مهدی حشمتی

مهدی حشمتی مدیر مسوول پایگاه خبری جام ورزش - خبرنگار ، روزنامه نگار و عکاس ، ورزشی - دبیر سابق سرویس ورزشی روزنامه باختر - عضو رسمی انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران - عضو هیات رئیسه انجمن ورزشی نویسان استان کرمانشاه - عضو خانه مطبوعات استان کرمانشاه - عضو صندوق اعتباری هنر - عضو سامانه مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت ارشاد - مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه
Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %