به گزارش پایگاه خبری جام ورزش در کرمانشاه؛ اولین جلسه رسمی سبک جهانی لاتاردو ایران به ریاست هانشی پیمان عزیزی آرام ریاست محترم سبک جهانی لاتاردو در ایران ، با رعایت کردن کامل پروتکل های بهداشتی در شامگاه روز پنج شنبه “بیست و نهم ” خرداد ماه ۹۹ برگزار شد.

در ابتدای این نشست ریاست سبک جهانی لاتاردو ایران ضمن خیر مقدم به نمایندگان ۱۲ استان که به تازگی فعالیت خود را در این رشته آغاز نمودند ، اظهار داشت ؛ لاتاردو یک فدراسیون جهانی ست ، در کشورهای اروپایی دارای رتبه حائز اهمیت است و ما نیز با تمام توان نماینده قوی و فعال در سراسر کشور انتخاب می کنیم.

وی عنوان کرد : یک دست صدا ندارد ، امید است در کنار تیم کاملا فنی که از همین ابتدای با اتحاد و همدلی در راستای شناساندن این رشته ورزشی گام نهاده ایم، شاهد پیشرفت بیش از پیش آن در کل کشور باشیم.

وی تصریح کرد : در تمامی کارهای اجرائی خودم به تنهایی تصمیم گیرنده نخواهد بود و با جمع بندی فکر و رهنمودهای پیشکسوتان و عزیزان که همواره در کنارم هستند ، کمک و یاری خواهم گرفت.

هانشی پیمان عزیزی آرام در ادامه بیان کرد ؛ هدف اصلی از برگزاری این جلسه انگیزه دادن به نماینده‌های گروه لاتاردو ایران بوده که به تازگی دوازده نماینده فعال آقا و خانم از استانها فعالیت خود را آغاز نموده اند ، با توجه به اینکه مدت کمی است زیر نظر وزارت ورزش و فدراسیون انجمنهای ورزشی شروع به کار کرده ایم توانستیم نیروهای جدید ، کارآمد و قوی جذب نمائیم .

ریاست سبک جهانی لاتاردو ایران عنوان داشت ؛ در این جلسه با کانچو آدام ریاست سازمان جهانی هنر رزمی لاتاردو در شهر وین کشور اتریش تماس تصویری داشتیم و یکسری سئوالات پرسیده شد و ایشان با صبر و شکیبایی جواب دادند.

گفتنی است ؛ ۴۰ کشور در جهان در این رشته فعالیت دارند.