0 0
Read Time:۲ Minute, 29 Second

پوریا منصوری – جام ورزش – دومین هفته رقابت‌های لیگ دسته سوم فوتبال کشور برگزار شد و متأسفانه تیم فوتبال زاگرس جوانرود نماینده استان کرمانشاه در دیدار مقابل نماینده فارسان با نتیجه سنگین ۸ بر صفر شکست خورد.

قطعاً این نتیجه ناراحت کننده است و در شأن استان کرمانشاه نیست اما با توجه به اینکه در استان ما بعضی‌ها به دنبال عدم نتیجه‌گیری تیم‌های حاضر در مسابقات کشوری هستند تا انتقاد‌ها را آغاز کنند، بهتر است از زاویه‌ای دیگری هم به قضیه نگاه کنیم؛

ابتدا اینکه تیم زاگرس در لیگ برتر استان رتبه دوم را بدست آورده و طبق قوانین بدلیل عدم تمایل به حضور تیم قهرمان این تیم به عنوان نماینده استان معرفی شده است و اگر تیمی خود را شایسته تر از زاگرس جوانرود می‌داند باید در رقابت‌های لیگ برتر استان شرکت می‌کرد و رتبه‌ای بالاتر از جوانرودی‌ها بدست می‌آورد.

نکته بعدی این است که تمام فوتبالی‌ها از سختی و مشکلات عدیده مالی و غیر مالی تیم‌داری در لیگ‌های کشوری آگاهی دارند و با توجه به شرایط، طی مسافتی ۶۰۰ کلیومتری تا شهرکرد و موارد خاص دیگر یک تیم فوتبال ناخودآگاه شرایط غیر مساعدی را برای تیم‌ها بوجود خواهد آورد که در بازی روز سه‌شنبه روی بد فوتبال به جوانرودی‌ها رو کرد.

قطعا همین که تیم زاگرس جرأت و جسارت شرکت در مسابقات لیگ سه را بدست آورده جای تقدیر دارد و یادمان نرود هنوز هفته دوم مسابقات است و طعنه‌ها و انتقادات بی حساب و کتاب برخی‌ها شرم‌آور است.

انتقاد اگر از روی دلسوزی باشد قطعا راهکاری هم درکنار خود خواهد داشت اما اگر فقط جهت تخریب باشد می‌شود آنچه که در این سالها بر فوتبال کرمانشاه گذشته است.

برخی از دوستان همیشه منتقد بگویند جهت کمک به تیم زاگرس و دیگر نماینده‌های استان در مسابقات کشوری چه اقدامی انجام داده‌اند؟

آیا یک بار سر تمرینات تیم‌ها رفته‌اند؟

آیا قبل از شکست‌ها یکبار نظرات و تفکرات خود را به عنوان پیشنهاد به تیم‌ها ارائه کرده‌اند یا فقط منتظر شکست تیم‌ها هستند تا چند کلامی بر علیه‌شان بنویسند؟

بازهم تأکید می‌شود تیم زاگرس جوانرود دارای اشکالات فنی در بعد انتخاب بازیکن، نحوه‌تیم‌داری و مسائل فنی است و اگر شرایط تغییر نکند نتایج بدتر می‌شود اما از طرفی هجمه وارد شده به آنها در یکی دو روز گذشته کمی از دایره انصاف خارج است.

فوتبال همیشه آبستن حوادث عجیب بوده و زاگرس تنها تیمی نیست که ۸ گل دریافت کرده و در آینده تیم‌های دیگری هم چنین اتفاقاتی را تجربه خواهند کرد اما در نهایت باید پذیرفت در حال حاضر زاگرس جوانرود نماینده استان در لیگ دسته سوم است و باید مورد حمایت جامعه فوتبال قرار بگیرد تا اشتباهاتشان را بر طرف کنند.

امیدواریم حال فوتبال کرمانشاه زودتر خوب شود که این مهم تنها با نگاه‌های دلسوزانه و همدلی جامعه فوتبال استان ممکن خواهد شد.

خبرنگار : پوریا منصوری
سردبیر : محمد موسوی

About Post Author

محمد موسوی

خبرنگار و روزنامه نگار ، ورزشی ، اجتماعی و سیاسی سردبیر جام ورزش - خبرنگار خبرگزاری ایلنا - دبیر سرویس ورزش هفته نامه بیستون و بیستون ورزشی - خبرنگار روزنامه و خبرگزاری های محلی و سراسری - خبرنگار مستقل عضو رسمی اتحادیه جهانی ورزشی نویسان عضو رسمی انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران عضو اتحادیه روزنامه نگاران ایران عضو خانه مطبوعات استان کرمانشاه عضو صندوق اعتباری هنر عضو سامانه مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت ارشاد مترجم و طراح گرافیک دارای مدرک تحصیلی : کارشناسی زبان انگلیسی و کارشناسی ارشد علوم ارتباطات
Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %