0 0
Read Time:۱ Minute, 34 Second

وحید ذوالقدر قهرمان ارزنده کرمانشاهی دارنده عناوین متعدد در رشته پرس سینه خود را برای مسابقات جهانی آینده آماده می کند.

در گفتگوی اختصاصی خبرنگار جام ورزش با وحید ذوالقدر دبیر فعلی هیات بدنسازی و پرورش اندام استان کرمانشاه ، نماینده سفیر صلح و دوستی در غرب کشور ، وی از حضور خود در رقابت های جهانی سال آینده خبر داد و گفت : در حال حاضر تمرینات خود را بصورت منظم و قدرتی آغاز کرده ام و در هفته ۲ روز حرفه ای ( پرس سینه ) و ۳ روز بدنسازی انجام می دهم.

بیوگرافی وحید ذوالقدر قهرمان با اخلاق کرمانشاهی: ساکن کرمانشاه، متولد سال ۱۳۶۵ در محله کسری بلوار سجاد ، دارنده مدرک دکترای روانشناسی دارای مدال طلای پرس سینه ۲۰۰۸ هنگ کنگ ، دارنده مدال طلای ۲۰۱۴ دبی امارات متحده عربی و دارنده چندین مدال قهرمانی مسابقات کشوری در رده سنی نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان ، آخرین رکورد وی در سال ۱۳۹۲ مسابقات پرس سینه قهرمانی کشور ۲۳۰ کیلوگرم را به ثبت رساند.

وی در خصوص پرس سینه با هالتر گفت : پرس سینه هالتر ، قابل اجرا برای افراد مبتدی تا حرفه ای می باشد و برای تقویت عضله سینه است.

این حرکت ، چند مفصلی است و از جمله حرکات سینه با هالتر می باشد. بخش های دیگری از عضلات نیز وظیفه کمکی دارند ، که شامل بخش جلویی سرشانه (دلتوئید قدامی) ، سه سربازو (پشت بازو) ، ساعد و عضلات ناحیه مرکزی (core) می باشند.

وی عنوان داشت: افرادی که ورزش می‌کنند، به خصوص ورزشکاران حرفه‌ای باید یک رژیم غذایی متناسب با مقدار فعالیت و نیازهای بدنشان داشته باشند.انجام هرگونه فعالیت ورزشی و به‌طورکلی انرژی لازم از غذاها و نوشیدنی‌هایی که می‌خوریم، به دست می‌آید. یکی از مهمترین اقدامات برای موفقیت در ورزش، توجه به تغذیه ورزشی است. برای رسیدن به بهترین عملکرد بدن باید از غذاهایی حاوی پروتئین و کربوهیدرات بالا و چربی کم استفاده کرد.

مدیر مسئول : مهدی حشمتی 

نگارنده خبر : مهسا رحمت آبادی 

Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %