0 0
Read Time:۱ Minute, 55 Second

وحید ناصری سرمربی تیم هیات تکواندو کرمانشاه گفت: ما هر ساله برای حضور در لیگ با وسایل نقلیه عمومی راهی تهران می‌شدیم و از نمازخانه‌های سازمان‌های دولتی به عنوان خوابگاه استفاده می‌کردیم که با شرایط حال حاضر تیم ما امکان حضور را نداشت و پیش ثبت نام را انجام نداده‌ایم.

جام ورزش : وحید ناصری سرمربی تیم هیات تکواندو کرمانشاه در خصوص پیش ثبت نام مسابقات گفت: ما هر ساله برای حضور در لیگ با وسایل نقلیه عمومی راهی تهران می‌شدیم و از نمازخانه‌های سازمان‌های دولتی به عنوان خوابگاه استفاده می‌کردیم؛ در سال‌جاری برای فراهم کردن امکانات رفاهی با مشکل روبه رو هستیم و با توجه به نگرانی خانواده‌ها و با شرایط حال حاضر تیم ما امکان حضور را نداشت و پیش ثبت نام را انجام نداده‌ایم.

وی ادامه داد: در مدت کوتاهی که از ممنوعیت فعالیت‌های ورزشی می‌گذرد، تکواندو بسیاری از بازیکنانش را از دست داده و کم کم ورزش از سبد خانواده‌ها حذف می‌شود. همچنین با توجه به اینکه تمامی مسابقات سال ۲۰۲۰ لغو شده‌اند برگزاری لیگ نمی‌تواند بازخورد خوبی داشته باشد و با روال قبل نمیتوان رقابت‌ها را برگزار کرد.

ناصری توضیح داد: ما برای لیگ تکواندو اهمیت زیادی قائل هستیم چراکه سکوی پرتابی برای هوگوپوشان است و به آنها کمک می‌کند تا بهتر دیده شوند و اگر شرایط عادی بود به هرترتیبی شده شرکت می‌کردیم. بازیکنانی که سال ها برای این ورزش زحمت کشیده‌اند اگر مسابقه ای نباشد انگیزه خود را از دست می‌دهند و کرونا دلیل اصلی ما برای عدم حضور است.

سرمربی تیم کرمانشاه در پایان گفت: پیشنهاد من برای برگزاری لیگ این است که محدودیت‌هایی در نظر بگیرند؛ مثلا رقابت‌ها فقط در اوزان المپیکی با تعداد نفرات محدود و به صورت متمرکز انجام شود و در نهایت هم به نفرات اول تا سوم به سبک گرندپری امتیاز بدهند و تیم‌ها و استان‌ها رده‌بندی شوند تا علاوه بر کاهش هزینه‌ها، برنامه ریزی آسان‌تر شود. باید این نکته را هم در نظر داشت که اعلام کرده‌اند همه فعالیت‌های ورزشی متوقف شود و در شرایط ناپایدار فعلی با وجود همه تدارکات و برنامه‌ریزی‌ها ممکن است لحظه آخر با صدور بخشنامه‌ای اجازه برگزاری مسابقات را ندهند.

About Post Author

مدیر مسوول : مهدی حشمتی

مهدی حشمتی مدیر مسوول پایگاه خبری جام ورزش - خبرنگار ، روزنامه نگار و عکاس ، ورزشی - دبیر سابق سرویس ورزشی روزنامه باختر - عضو رسمی انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران - عضو هیات رئیسه انجمن ورزشی نویسان استان کرمانشاه - عضو خانه مطبوعات استان کرمانشاه - عضو صندوق اعتباری هنر - عضو سامانه مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت ارشاد - مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه
Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %