0 0
Read Time:۱ Minute, 8 Second

در دیدار با جمعی از پیشکسوتان ورزش و اعضای کانون بازنشستگان ورزش استان گفت:بخش زیادی از افتخارات ورزش کرمانشاه مرهون زحمات و حضور شما عزیزان است.

به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان: منوچهر حاتمی در دیدار با اعضای انجمن پیشکسوتان و کانوان بازنشستگان ورزش استان با تمجید از روحیه بالای این عزیزان در خدمت به نسل های جدید گفت: اگر تلاش ها،برنامه ریزی ها و خدمات ارزنده شما عزیزان از گذشته،تاکنون نبود این حجم از افتخارات و موفقیت امروز در ورزش کرمانشاه نداشتیم.
وی افزود:اینکه شما عزیزان پس از سالها خدمت، هنوز هم دغدغه مند ورزش استان هستید بسیار ارزشمند است و مجموعه ورزش استان باید از این توان و حضور ارزشمند شما بیش از پیش بهره ببرد.
سرپرست ورزش و جوانان کرمانشاه ،پیشکسوتان را مایه اعتبار ورزش دانست و تاکید کرد:همه ما مؤظف به حفظ جایگاه و اعتبار این عزیزان هستیم و بی احترامی به مقام پیشکسوتان در هیچ قشری و بخصوص ورزش پذیرفتنی نیست.
در این نشست برخی از پیشکسوتان ورزش استان از جمله نادر تقی زاده مسئول کانون بازنشستگان ورزش،حسین بیگلری مسئول انجمن پیشکسوتان ورزش ، محسن بیگلری مدیرکل اسبق ورزش و جوانان استان کرمانشاه و حسین خوش اندام رئیس اسبق ورز زورخانه ای استان و از پیشکسوتان ورزش کرمانشاه مطالبی را ارائه و از حسن توجه و حضور سرپرست اداره کل قدردانی نمودند.

مدیر مسئول : مهدی حشمتی

Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %