0 0
Read Time:۱ Minute, 11 Second

ورزشکار کرمانشاهی با اقتدار موفق شد، جواز حضور در مسابقات پاورلیفتینگ لیگ برترین های ۲۰۲۱ جهان کیف/اوکراین را کسب کند.

به گزارش پایگاه خبری جام ورزش : مسابقات پاورلیفتینگ اورآسیا (بین قاره ای) ۲۰۲۰ ترکیه انتخابی لیگ برترین های جهان ۲۰۲۱ کیف_اوکراین در شهر استانبول ترکیه برگزار شد.

در این دوره از مسابقات ورزشکارانی از کشورهای آذربایجان ، گرجستان ، ترکیه ، اوکراین ، ارمنستان و ایران ، مورخ “بیست سوم و بیست و چهارم” نوامبر مصادف با سوم و چهارم آذر ماه ۹۹حضور داشتند، که رقابتی تنگاتنگی را با یکدیگر به نمایش گذاشتند.

تیم پاورلیفتینگ ایران به سرپرستی هادی صراف و مربیگری مهران صادقی و مشاور تیمهای ملی با کسب ۱۱۹ امتیاز مقام اول تیمی را به خود اختصاص داد.

امیر محمد حسنی نوکانی قهرمان ارزنده کرمانشاهی با وجود ویروس کرونا و اعلام محدودیتهای اعمال شده از سوی ستاد ملی کرونا ، دست از تمرین برنداشت و بصورت انفرادی تمرینات خود را ادامه می داد. وی در رده سنی جوانان با زدن وزنه ۱۵۵ kg و با وزن بدنی پایین ۷۶kg موفق به کسب مقام اول شد.

وی با بیان اینکه نفرات برتر ( اول و دوم ) مسابقات پاورلیفتینگ اوراسیا بین قاره ای ۲۰۲۰ ترکیه جواز حضور در لیگ برترین های جهان ۲۰۲۱ کیف / اوکراین را بدست می آورند ، افزود : هدف اصلیم از شرکت در این دوره از مسابقات کسب جواز حضور در مسابقات جهانی بود که به لطف خدا و دعای مردم توانستیم مدال طلا را کسب کنم.

خبرنگار : مهدی حشمتی

Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %