0 0
Read Time:۱ Minute, 22 Second

مربی پیشین تیم پاراوزنه برداری بانوان استان کرمانشاه از تلاش چشم گیر بانوان این رشته با وجود کرونا خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جام ورزش در گفت و گوی اختصاصی با مهسا رحمت‌ آبادی داور و مربی پیشین تیم پارا وزنه برداری بانوان استان کرمانشاه، وی عنوان کرد : وضعیت حال حاضر ورزشکاران با توجه به اوضاع وخیم ویروس کرونا و مشکلات عدیده ای که بوجود آمده است ، محدود شده اند ، اما همچنان از هیچ تلاشی مضایقه نمی کنند و در حال تمرینات مستمر برای حضور در مسابقات کشوری هستند.

وی بیان داشت : در اولین دوره مسابقات قهرمان کشوری که با نظارت کمیته بین‌المللی پارالمپیک آی پی سی ، در دیماه سال ۹۸ به میزبانی استان تهران برگزار شد، تیم هشت نفره پاراوزنه برداری بانوان کرمانشاهی به سرپرستی خانم فرزانه حبیبی با کسب ۶۲ امتیاز توانست مقام دوم کشور را کسب کند.

وی افزود : این دوره از مسابقات با شرکت ۱۱۱ ورزشکار از ۱۹ استان کشور در ۱۰ وزن برگزار و به رقابت با یکدیگر پرداختند، که حاصل تلاش بانوان پاراوزنه برداری کرمانشاه ۴ مدال توسط فریبا علی اکبری طلا ، مریم رنجبر و سمیرا نظری نقره و لیلا رحیمی برنز کسب شد.

رحمت آبادی در ادامه بیان کرد: اولین دوره مسابقات پاراوزنه برداری بانوان با هدف استعدادیابی و شناسایی بانوان مستعد برگزار شد و نفرات برتر به اردوی تیم ملی دعوت شوند، بدون شک از بانوان کرمانشاهی برای حضور در تیم ملی دعوت بعمل خواهد آمد.

وی در پایان آرزوی موفقیت برای تیم بانوان پاراوزنه برداری داشتند و افزود : امیدوارم ورزشکاران ما بتوانند همچون گذشته در مسابقاتی که پیش رو دارند خوش بدرخشند و بهترین عناوین را کسب کنند.

خبرنگار : مهدی حشمتی

Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %