0 0
Read Time:۱ Minute, 32 Second

‍ هادی فرهمند:
از کادرفنی به دلیل اعتمادشان به من سپاسگزارم

بازیکن جوان تیم ملی فوتبال ساحلی که نخستین تجربه بین المللی خود را بدست آورده است گفت: با غیرت بازیکنان و اجرای نکات کادرفنی برابر اوکراین به پیروزی رسیدیم.

به گزارش پایگاه خبری جام ورزش ، فرهمند اظهار داشت : بازی‌های جهانی ورزش‌های ساحلی در بالاترین سطح ممکن در حال برگزاری است و همه تیم ها شرایط بسیار خوبی دارند. خوشبختانه ما هم از شرایط خوبی برخورداریم و در اولین بازی به مصاف اوکراین رفتیم و با اینکه تیم بسیار سخت کوشی بود، اما موفق شدیم ۳ امتیاز این بازی را کسب کنیم.

وی ادامه داد: اوکراین هم مانند سایر تیم‌های اروپایی روش بازی یکسانی دارد. در این بازی که برای دقایقی گره خورده بود، درنهایت با غیرت همه بازیکنان و اجرای نکاتی که کادرفنی گوشزد کرد، توانستیم این بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

فرهمند درباره نخستین تجربه خود از همراهی تیم ملی و حضور در مسابقات بین‌المللی گفت: شرایط بسیار خوبی دارم و کاملا آماده هستم. از سرمربی و مربی تیم به دلیل اعتمادی که پس از مصدومیت مسلم مسیگر به من کردند، بسیار ممنونم. بدون شک در هر ثانیه از بازی که صلاح بدانند با تمام قوا آماده بازی هستم.

وی عنوان کرد : روز گذشته نخستین تجربه بین‌المللی من در تیم ملی رقم خورد، امیدوارم شرایط به گونه ای پیش برود که برای تیم مفید باشم و در نهایت همگی با کسب مدال خوش رنگ به کشور بازگریم.

فرهمند در ادامه اضافه کرد : ما خوب پیش رفتیم ولی متاسفانه اتفاق بدی رخ داد و تا به خودمان آمدیم متوجه شدیم ۴ بر یک از حریف عقب هستیم ولی با نظریات کادر فنی و با تجربه‌های تیمی نظم تیمی ما حفظ شد و در تایم دوم و سوم موفق شدیم حریف را با نتیجه ۵ بر ۴ شکست دهیم.

About Post Author

مدیر مسوول : مهدی حشمتی

مهدی حشمتی مدیر مسوول پایگاه خبری جام ورزش - خبرنگار ، روزنامه نگار و عکاس ، ورزشی - دبیر سابق سرویس ورزشی روزنامه باختر - عضو رسمی انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران - عضو هیات رئیسه انجمن ورزشی نویسان استان کرمانشاه - عضو خانه مطبوعات استان کرمانشاه - عضو صندوق اعتباری هنر - عضو سامانه مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت ارشاد - مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه
Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %