0 0
Read Time:۱ Minute, 58 Second


💥 اطلاعیه 💥

به گزارش پایگاه خبری جام ورزش در کرمانشاه : با عنایت به ابلاغیه وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و تصمیمات ستاد مقابله با همه گیری ویروس کرونا در ورزش آخرین وضعیت فعالیت های رشته های ورزشی تا اطلاع بعدی به شرح زیر ابلاغ می‌گردد. بدیهی است بازگشایی های انجام شده منوط به رعایت دستورالعمل های بهداشتی موجود در سایت مرکز سلامت محیط و کار معاونت بهداشت وزارت مزبور و رعایت فاصله گذاری اجتماعی امکان پذیر می باشد .همچنین فدراسیون پزشکی ورزشی و هیئت های استانی موظف به نظارت بر حسن انجام اجرای این ابلاغیه و دستورالعمل های بهداشتی مرتبط می باشد.


۱- در تمامی شهرهای سفید هیچ گونه محدودیتی در ارتباط با فعالیت‌های باشگاه رشته‌های مختلف ورزشی و استخرها وجود ندارد.

۲- در مناطق زرد فعالیت باشگاه ورزشی در تمام رشته ها به غیر از بوکس ، تکواندو #بخش_کیوروگی ، کاراته بخش #کمیته یا #مبارزه ، جودو ، کبدی ، کشتی ، ووشو بخش #ساندا یا #مبارزه ، سبک های برخوردی تحت پوشش فدراسیون انجمن های ورزشی های رزمی ، کونگ فو و هنرهای رزمی و انجمن های رزمی در فدراسیون انجمن های ورزشی و استخرهای سرپوشیده آزاد می باشد.


۳- در شهرهای قرمز فعالیت کلیه استخرها ( اعم از روباز و سرپوشیده ) و ورزشهای غیر مجاز در شهرهای زرد که در بند (۲) آمده است، ممنوع می باشند.


۴- در شهرهای قرمز فعالیت رشته های اسکواش ، بدنسازی و پرورش اندام ، بسکتبال ، هندبال ، فوتسال و شمشیر بازی به شرط اخذ تائیدیه فضای فیزیکی از مرکز بهداشت شهرستان ، دانشگاه علوم پزشکی یا دفاتر خدمات سلامت بلامانع است.


۵- در شهرهای قرمز فعالیت مابقی رشته‌های ورزشی که در بندهای ۳ و ۴ ذکر نشده اند از جمله فوتبال بلامانع است.


۶- قبل از شروع به کار باشگاه ها ، همه کارکنان شاغل در اماکن ورزشی می بایست نسبت به انجام تست PCR اقدام نمایند.


۷- پذیرش ورزشکاران مشکوک و بیمار در همه اماکن ورزشی ممنوع است.


۸- ثبت نام همه اماکن ورزشی در سامانه Salamat.gov.ir سلامت است


۹- برگزاری مسابقات در هر شهری که در آن بازگشایی انجام شده است، نیازمند اخذ مجوز های جدید از معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای می باشد.


۱۰- قابل توجه کلیه اماکن ورزشی در بخش خصوصی و دولتی ، هیات ورزشی و کلیه باشگاه های ورزشی قبل از شروع فعالیت به هیات پزشکی ورزشی استان واقع در مجموعه ورزشی آزادی مراجعه و فرم تعهد نامه را تکمیل نمایند.

Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %