0 0
Read Time:۱ Minute, 22 Second

اولین جلسه شورای ورزش شهرستان کرمانشاه با محوریت هر چه بهتر برگزار شدن رقابتهای کاراته وان برگزار شد .

به گزارش پایگاه خبری جامورزش: اولین جلسه شورای ورزش شهرستان کرمانشاه به ریاست مهندس رنجبر فرماندار ورزش دوست کرمانشاه پیش از ظهر امروز چهارشنبه ۳۱ فروردین ماه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

رنجبر فرماندار کرمانشاه در ابتداری سخنان خود خطاب به اعضای جلسه در خصوص رفع مشکلات ورزشکاران و هیات های ورزشی گفت : در مصوبه های تایید شده از هیات های و ورزشکاران برای رفع مشکلات آنها گام های بیشتری برداشته شود .

وی افزود : ورزش در اقتصاد گردشگری نقش بسزایی دارد که باعث شور و نشاط ، شادابی و تحرک برای اقشار مختلف در جامعه خواهد شد.

فرماندار کرمانشاه در جلسه شورای ورزش شهرستان کرمانشاه با عنوان اینکه خودم در زمان گذشته یک کیوکوشین کار بودم گفت : با وجود کاهش پیدا کردن ویروس کرونا امیدواریم شاهد رویداد خوبی و با شکوهی باشیم ، کاراته رشته ای جذاب و مورد علاقه جوانان است که با برگزاری چنین مسابقات باعث ایجاد شور و نشاط در دل آنها خواهیم شد.

مصطفی باباملکی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه بیان داشت : از ادارات مرتبط درخواست داریم مارا در برگزاری چنین رویدادی که بالغ بر ۳۰۰۰ ورزشکار در آن بمدت ۱۰ روز در مجموعه ورزشی امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد، یاری نمایند.

وی افزود : در نشت شورای ورزش که با پیگیری برگزاری مسابقات کاراته وان برگزار شد، با تصویب یکسری مصوبات تمام تلاشمان را به کار خواهیم بست تا کرمانشاه با همدلی و همیاری تمام ادارات استان و شهرستان همچون گذشته همان لقب میهمان نوازی را گرفته و دوباره از این رویداد بزرگ سربلند بیرون آید .

نگارنده خبر : مهدی حشمتی

Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %