0 0
Read Time:۱ Minute, 26 Second

مهران نکویی مجد از مربیان با تجربه هیات جانبازان و معلولین استان کرمانشاه از حضور دو ورزشکار در اولین اردوی استعدادیابی و انتخابی تیم ملی خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری جام ورزش، در گفت و گوی اختصاصی با مهران نگویی مجد مربی و قهرمان ارزنده هیات جانبازان و معلولین استان کرمانشاه، وی اظهار داشت : نرگس عیوضی(پرتاب دیسک و نیزه) و حسین حیدریان زارع(دو ۱۰۰ متر و پرش طول) دو جوان آینده دار کرمانشاهی می باشند که به اولین اردوی تیم ملی جوانان و نوجوانان جهت اعزام به مسابقات آسیایی ۲۰۲۱ بحرین دعوت شدند.

وی بیان کرد: اولین مرحله اردوی استعدادیابی و انتخابی تیم ملی جوانان و نوجوانان دوومیدانی معلولین جهت اعزام به مسابقات پارآسیایی ۲۰۲۱ بحرین بمدت هفت روز از یکم لغایت هفتم شهریور ماه در تهران ، محل کمپ تیم های ملی فدراسیون برگزار می شود.

نکویی مجد با بیان اینکه خودم را برای مسابقات آسیایی هوانگژو آماده میکنم، گفت: در حال حاظر سه تن از شاگردانم در دسته جوانان روی رکورد جهانی هستند و یک نفر نیز به اردوی تیم ملی دعوت شده است،با توکل به خدا کار مربیگری را به صورت تخصصی و حرفه ای ادامه می‌دهم.

وی به توانمندی بالای نرگس عیوضی در پرتاب دیسک اشاره کرد و افزود: سرکار خانم عیوضی به مدت چهار ماه با بنده فعالیت دارد، با توجه به پرتاب های خوبی که در دیسک از ایشان دیدم ، رشته وی را از پرتاب نیزه به پرتاب دیسک تغییر دادم، در این مدت زمان کوتاه تغییرات چشم گیری داشتند، که امیدوارم در مسابقات آسیایی ۲۰۲۱ بحرین سربلند ظاهر شود.

حسن حیدریان زارع به مربیگری عابدین مرادی و نرگس عیوضی به مربیگری مهران نکویی مجد ۲ ورزشکار کرمانشاهی هستند که به این اردو دعوت شده اند .

Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %