0 0
Read Time:۱ Minute, 46 Second

سرمربی تیم ملی جوانان بوکس گفت: با ارزیابی تمامی بوکسورها در مراحل مختلف اردو، نفراتی که در حد تیم ملی بوکس جوانان باشند ترکیب اصلی را تشکیل خواهند داد.

به گزارش پایگاه خبری جام ورزش، رضا مهدی پور در خصوص برگزاری اردوی تیم ملی بوکس جوانان که به میزبانی سنندج در حال برگزاریست، اظهار داشت: ۲۰ بوکسور رده سنی جوانان را به اردوی شهرستان سنندج دعوت کرده ایم و تمرینات در این چند روز را با رعایت کامل پروتکل بهداشتی در هوای باز برگزار شده است.

وی افزود : این اردو با همت و تلاش هیأت بوکس استان کردستان در شرایط خوب و مناسبی از نظر اسکان، تغذیه و موارد دیگر اردویی برگزار می‌شود.


سرمربی تیم ملی بوکس جوانان در مورد اینکه در هر مرحله از اردوها، مسابقه انتخابی بین اردونشینان خواهیم داشت، عنوان کرد: روز (دوشنبه ۲۱ مهر ماه) بین ۲۱ نفر اردونشین، بازی انتخابی گذاشتیم. هر بوکسوری که مورد تایید کمیته فنی تیم ملی بوکس باشد در اردو باقی خواهند ماند. پس از حذف ۱۰ نفر در اولین انتخابی، دوباره ۱۰ نفر جایگزین نفرات خط خورده می‌شوند. در نهایت این پروسه ادامه خواهد داشت تا تیم اصلی شناسایی شود. با ارزیابی تمامی بوکسورها در مراحل مختلف اردو، نفراتی که در حد تیم ملی بوکس جوانان باشند ترکیب اصلی را تشکیل خواهند داد.


وی تصریح کرد : اولویت کادر فنی تیم ملی، برگزاری رقابتهای انتخابی است. زمانی که در این شرایط نمی‌توانیم مسابقات قهرمانی کشور را برگزار کنیم، انتخابی درون اردویی، جایگزین مسابقات کشوری می‌شود. 


مهدی‌پور درباره حضور ملی‌پوشان رده سنی نوجوانان و جوانان در این مرحله از اردو هم گفت: ۲۰ ملی‌پوش سالهای قبل در رده‌های سنی نوجوانان و جوانان در مسابقات آسیایی شرکت کرده بودند، به تیم ملی جوانان دعوت شدند. یکسری از ملی‌ پوشان رده سنی جوانان، هنوز یک سال دیگر فرصت دارند تا به رقابتهای بین‌المللی اعزام شوند که در اردو حضور پیدا کردند. همچنین نفراتی هم در استان‌های مختلف هستند که مدعی حضور در اردوی تیم ملی هستند، آنها را به اردو دعوت خواهیم کرد تا شایستگی خود را در قالب مسابقه درون اردویی به کادر فنی ثابت کنند.

Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %