0 0
Read Time:۱ Minute, 23 Second

مدال آور کرمانشاهی مدال نقره آسیایی ۲۰۱۳ خود را به خانواده شهید ابراهیم نجاتی اهدا کرد.

به گزارش پایگاه خبری جام ورزش از کرمانشاه: در این مراسم که روز چهارشنبه ۱۸ اسفند ماه در حسینیه شهید نجاتی برگزار شد، صمد عباسی قهرمان آسیا مدال نقره آسیایی خود را به عنوان یک ورزشکار با اخلاق به خانواده شهید نجاتی تقدیم کرد.

صمد عباسی مدال آور چند دوره رقابت های پاراالمپیک، جهان و آسیا گفت: ما همیشه قدردان شهدا هستیم و این تنها کاری بود که می توانستم انجام بدهم.

وی با بیان اینکه شهدا قهرمانان واقعی هستند افزود: امیدوارم که بتوانیم ادامه دهند راه شهیدان باشیم.

عباسی اضافه کرد: لطف خدا و شفاعت شهدا همواره شامل حال من شده و امروز برای ادای دین، این مدال را تقدیم به خانواده شهید ابراهیم نجاتی کردم.

همچنین عزت اله پرنیان ریاست هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان کرمانشاه، این اقدام ورزشکار استان را ارزشمند دانست و گفت: ورزشکاران این هیات بارها در میادین داخلی و خارجی موفق به کسب مدال شدند.

در این مراسم جواد نجاتی فرزند شهید، عزت اله پرنیان ریاست هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان کرمانشاه ، محمد قارونی رئیس تربیت بدنی شهرداری، و چند تن از پرسنل تربیت بدنی شهرداری کرمانشاه نیز حضور داشتند.

صمد عباسی قهرمان پاراوزنه برداری ، ۱۲ سال عضویت در تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین و دارنده مدال طلای جهان درکشور آمریکا ۲۰۰۸ ، مدال طلای جهان در کشور لیبی ۲۰۰۹ ، مدال نقره گزینش پارالیمپیک لندن درکشور امارات ۲۰۱۲ ، مدال نقر آسیا در کشور مالزی ۲۰۱۳ ، مدال نقره اپن جهانی مالزی ۲۰۱۳
، نفر چهارم بازیهای اسیای گنگزو چین و پنج بار اعزام به مسابقات جهانی را در کارنامه ورزشی خود دارد.

نگارنده خبر : مهدی حشمتی

Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %