0 0
Read Time:۱ Minute, 27 Second

اقداماتی که طی دو سال اخیر در حوزه توسعه زیرساخت در سطح استان کرمانشاه صورت گرفته در طول تاریخ ورزش استان بی‌نظیر بوده است.

به گزارش پایگاه خبری اجتماعی ، ورزشی جام ورزش : بازدید یکروزه اصحاب رسانه از زیر ساخت های ورزشی شهرستان کرمانشاه و منطقه اورامانات ، در روز چهارشنبه ۲۵ دیماه سال ۱۳۹۹ انجام شد.

بهمن اختیاری مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان استان کرمانشاه اظهار داشت : طی دو سال اخیر در سطح استان کرمانشاه به همت اداره کل ورزش و جوانان و حمایت‌های ارزنده مهندس بازوند استاندار محترم ، پروژه های بسیار ارزشمند و فاخری در سطح استان کرمانشاه احداث شده است ، در حوزه ورزش و همچنین جوانان

وی افزود : امروز فرصتی دست داد تا به همراه تعدادی از خبرنگاران حوزه ورزش از برخی از این پروژه ها از جمله خانه جوان کرمانشاه ، آکادمی ورزش استان به عنوان بزرگترین آکادمی ورزش کشور بعد از آکادمی المپیک تهران ، پانزده زمین چمن مصنوعی احداث شده توسط خیرین ، زمین چمن مصنوعی فوتبال نوریان شهرستان پاوه و زمین فوتبال روستای قوری قلعه در شهرستان روانسر بازدید کنیم.

اختیاری در ادامه عنوان کرد : هدف از بازدید، این بود که عزیزانمان در حوزه رسانه بیشتر با اقدامات ، فعالیت‌ها و عملکرد اداره ورزش در زمینه توسعه زیرساخت‌های ورزشی آشنا شوند، ضمن اینکه ما در پروسه جدیدی که طی دو سال اخیر انجام داده ایم ، بیشتر توسعه فضاها ورزشی در مناطق کم‌برخوردار و حاشیه نشین بود است ، کما اینکه بیشتر پروژه ها در مناطق روستایی و حاشیه شهرها اجرا شده است.

این مسئول بیان کرد : در سطح استان در مجموع سرانه ورزشی حدود یک و نیم متر مربع می باشد ، اما کلیه فضایی ورزشی حوزه ورزش و جوانان حدود ۹۲ صدم متر مربع در مجموع سرپوشیده و روباز است .

خبرنگار : مهدی حشمتی

Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %