0 0
Read Time:۱ Minute, 39 Second

مربی تیم قایقرانی آب های آرام استان کرمانشاه / بانوان قایقران مبتدی  بجهت کسب تجربه همراه با قهرمانان ملی به مسابقات قهرمانی کشور اعزام شدند و نتیجه قابل قبولی را کسب کردند.

 در گفت و گوی اختصاصی زهره مولودی مربی تیم اعزامی به مسابقات قهرمانی کشور آب‌های آرام با خبرنگار پایگاه خبری جام ورزش از کرمانشاه، وی افزود: در حال حاضر ویروس کرونا سایه بر تمام رشته های ورزشی افکنده است و رشته قایقرانی نیز از این امر مستثنا نیست، با وجود این ویروس مرگبار و رب و وحشت که در میان خانواده ها هست، تمرینات قایقرانان نیز با مشکلات فراوانی برپا شد.

وی در ادامه بیان کرد : با نداشتن فضای آبی مناسب برای تمرینات قایقرانان و خشکی سراب زیبای نیلوفر، ورزشکاران به سختی وارد آب می شدند که گاها پاروهایشان به سنگ برخورد می کرد، ولی با این همه تفاسیر به غیرت و جسارت شاگردانم افتخار می کنم، با ورزشکارانی که بهترین اماکن آبی را در اختیار دارند رقابت کردند و عنوانهای رنگارنگی را بدست آوردند.

مربی تیم قایقرانی آب‌های آرام استان کرمانشاه ،گفت :  مسابقات قهرمانی کشور آب‌های آرام بانوان پاسداشت مدافعان سلامت، یکشنبه بیست و هشتم شهریور ماه سال  ۱۴۰۰ در مسافت ۵۰۰ و ۲۰۰ متر در مواد کایاک ، کانو یک نفره و دونفره در دریاچه مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.

وی عنوان کرد: در این دوره از مسابقات قایقرانانی از استان‌های اردبیل، بوشهر، مازندران، آذربایجان غربی، گیلان، لرستان، قزوین، تهران، البرز، اصفهان، هرمزگان، همدان، آذربایجان غربی، کردستان، فارس ، چهارمحال و بختیاری و کرمانشاه حضور داشتند.

 مولودی با اشاره به موفقیت چشم گیر شاگردانش عنوان کرد : قایقرانان بانوی کرمانشاهی موفق به کسب ۵ مدال شدند. توسط  نادیا تالانک دو برنز   C2200 &  C2500 مرجان کرمجانی یک برنز   c2 200 سما یاسمی یک برنز   k1200 گلشن رهیده برنز   c2 500

گفتنی است : زهره مولودی بعنوان مربی ، طاهره محمدی بعنوان سرپرست ، نادیا تالانک ، فاطمه کرمجانی ، کیانا مجیدی ، سما یاسمی ، گلشن رهیده  و کیمیا دهقان پور بعنوان ورزشکار در این رقابتها حضور داشتند.

✍ جام ورزش _ مهدی حشمتی

Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %