0 0
Read Time:۱ Minute, 3 Second

دعوت از ۱۰ فوتبالیست کرمانشاهی به اردوی تیم ملی فوتبال هفت نفره که به میزبانی تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش سایت خبری اجتماعی ، ورزشی جام ورزش: اردوی تیم ملی فوتبال ۷ نفره جمهوری اسلامی ایران ، مورخ یکم لغایت هشتم دیماه برگزار و در پایان نفرات برتر به مسابقات جهانی ایتالیا ۲۰۲۱ که در شهریور ماه سال آینده برگزار خواهد شد، اعزام می شوند.

اسامی نفرات دعوت شده از کرمانشاه مسلم خزایی ، احسان معصوم زاده ، مسعود شکربیگی ، نوید جهانگرد ، جاسم بخشی ، مسعود ژولیده ، شمس الدین شهبازی ، مهدی بخشی ، شهاب رحیمی و ساسان نیلوفر

از طریق این رسانه خبری جای دارد از صابر رحیمی مدیر کل ورزش و جوانان استان با افتتاح و در اختیار گذاشتن چمن مصنوعی مجموعه ورزشی حضرت عباس (ع) که زمینه پیشرفت فوتبالیست های جانبازان و معلولین را فراهم نمودند تشکر و قدردانی نمائیم.

مربیگری تیم فوتبال ۷ نفره هیات جانبازان و معلولین استان کرمانشاه را محمد رضا امجدیان مربی با دانش و با تجربه بالا بعهده داشتند، که انشالله شاهد موفقیتهای این ورزشکاران در مسابقات برون مرزی باشیم.

روابط عمومی هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان کرمانشاه این دستاورد بزرگ را به جامعه بزرگ ورزش و جوانان استان و نیز استاندار توانا و سازنده که در ساخت اماکن ورزشی همیشه پیشقدم بوده تبریک عرض می نماید.

Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %