0 0
Read Time:۱ Minute, 57 Second

با برگزار شدن مسابقه انتخابی تیم ملی تیروکمان در بخش کامپوند،دو کماندار کرمانشاهی کوثر خشنودی کیا و مهدی محمدی به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

به گزارش رسانه ورزشی استان کرمانشاه”جام ورزش”:پس از برگزاری انتخابی تیم ملی تیروکمان بخش کامپوند دو ورزشکار کرمانشاهی کوثر خوشنودی کیا و مهدی محمدی موفق به ورود به اردوی تیم ملی شدند، این اردواز ۱۸ دی ماه به مدت دو هفته در ورزشگاه آزادی آغاز خواهد شد.

رشیدی دبیر هیات تیر و کمان استان کرمانشاه در گفت و گو با جام ورزش اظهار کرد: مهدی محمدی در سال ۹۹ در مسابقات تیراندازی با کمان کارگری و فرابورس ایران در ماده کامپوند باوجود حضور نفرات برتر ایران در این تورنمنت ، توانست مقام دوم این تورنمنت را کسب کند و اولین مدال حرفه ای خود را در سطح کشور کسب کند و در شهریور ۱۴۰۰ در اردوی تیم ملی حضور یافت،و در هفته اول دی ماه همین سال با ثبت رکورد بالاتری نسبت به انتخابی شهریور ماه بازهم به اردوی تیم ملی دعوت شد.

رشیدی در ادامه افزود: تیم ملی کامپوند با توجه به حساسیت اردو که قرار است نفرات برتر برای مسابقات جهانی و آسیایی انتخاب شوند و نقش تدارکاتی را برای بازی های آسیایی دارند، قطعا مهدی محمدی با تلاش بیشتر و شرایط بهتر شانس فیکس شدن در ترکیب تیم ملی را خواهد داشت.

رشیدی در خصوص دیگر ملی پوش کرمانشاهی اضافه کرد: کوثر خشنودی کیا در سال ۹۸ فعالیت خود را در رشته تیر و کمان را آغاز کرد و در شهریور ۱۴۰۰ برای نخستین بار در انتخابی تیم ملی کامپوند حضور یافت و موفق به حضور در اردوی تیم ملی شد و در اولین اعزام در آبان امسال مقام دوم آسیایی را کسب کرد و خود را به تیم ملی اثبات کرد خشنودی کیا اولین مقام بین المللی خود را در این رشته با این مدال کسب کرده است. وی با شرکت در انتخابی تیم ملی کامپوند که در هفته اول دی ماه سال جاری برگزار شد جواز حضور دراردوی تیم را برای بار دوم کسب کرد.

دبیر هیات تیروکمان استان کرمانشاه در خصوص رقابت های پیش رو تیم ملی عنوان کرد: تیم ملی تیروکمان در بخش کامپوند سه تورنمنت جهانی و سه تورنمنت قهرمانی آسیا قبل از بازی های آسیایی پیش رو دارد که حداقل از هرکدام احتمالا دو اعزام را داشته باشند.

مدیر مسئول: مهدی حشمتی

نگارنده خبر : حدیث یاری

Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %