0 0
Read Time:۱ Minute, 58 Second

مسابقات قهرمانی کشور شنا با حضور ورزشکاران کرمانشاهی در زنجان استارت خورد.

به گزارش پایگاه خبری جام ورزش در کرمانشاه، پیمان جاویدان ریاست هیات شنا، شیرجه و واترپلو استان از حضور ورزشکاران این رشته در مسابقات قهرمانی کشور خبر داد و گفت : مسابقات شنای پسران(مسافت کوتاه ) انتخابی تیم ملی جهت حضور در مسابقات جهانی شنا ابوظبی، کاپ جهانی شنا قطر و داخل سالن آسیا تایلند، در محل استخر شهید شهبازی زنجان، سوم لغایت پنجم مهر ماه برگزار خواهد شد.

وی افزود: این رقابت‌ها با هدف انتخاب شناگران برای پیوستن به اردوی تیم ملی به منظور حضور پرقدرت در میادین بین المللی برگزار می شود، تیم کرمانشاه با حضور علی سراوند ، کیا افضلی، علی رشید پور ، امیر مُطاعی ، محمد فائز فعله گری ، سید محمد سجادی ، پارسا رضایی ، امیر محمد کرمی ، فرزاد جاور سینه بعنوان ورزشکار ، وحیدی نویدی بعنوان مربی و بهمن پور حسین بعنوان سرپرست در این دوره از رقابتها حضور دارند.

وی بیان کرد: در صبح روز نخست این مسابقات کیا افظی شناگر تیم هیات شنای استان کرمانشاه در ماده ۱۰۰ متر پروانه با رکورد ۰.۵۵.۳۱ در جایگاه دوم ایستاد، علی سراوند دیگر شناگر کرمانشاهی در ماده ۱۰۰ متر قورباغه با غلبه کردن بر دیگر حریفان با رکورد ۱.۰۱.۹۴ اول شد.

وی با اشاره به آمادگی کامل ورزشکاران در این دوره از مسابقات، گفت : علی سراوند در ماده ۵۰ متر قورباغه با رکورد ۲۸.۷۶ بر سکوی اولی تکیه زد ، کیا افظی در ماده ۱۰۰ متر آزاد با رکورد ۰.۵۱.۹۲ به مدال نقره بسنده کرد.

وی ادامه داد : با توجه به محدودیت های بوجود آمده از سوی ستاد پیشگیری از کرونا تمرینات شناگران با تعداد کم و در زمان بندی متفاوت با رعایت کردن کامل پروتکل های بهداشتی در محل استخر اشرفی اصفهانی زیر نظر مربیان برجسته برگزار شد.

جاویدان گفت : از طریق این رسانه خبری جای دارد از صابر رحیمی مدیرکل، جلال عزیزی معاونت امور ورزش، اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه، کمال تشکر و قدردانی را داشته باشم که حاصل این محبت ها نتایج شیرین و دلچسب در روز اول مسابقات توسط شناگران کرمانشاهی می باشد.

وی در پایان بیان کرد : با حمایت های همه جانبه آرش یزدانفر  مدیریت هتل آپارتمان کورش ورزشکاران را به این دوره از مسابقات اعزام کردیم که جای دارد از زحمات این بزرگ مرد ورزش دوست کمال تشکر و قدردانی را داشته باشیم .

 

✍ نگارنده خبر : مهدی حشمتی

Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %