سید سیاوش حسینی از فعالان و پیشکسوتان رسانه ای استان کرمانشاه عصر امروز بر اثر ابتلا به بیماری کرونا درگذشت
به گزارش خبرنگار جام ورزش ، سید سیاوش حسینی از قدیمی ترین فعالان رسانه ای استان کرمانشاه که از هفته گذشته بر اثر ابتلا به بیماری کرونا در بیمارستان شهدای کرمانشاه بستری بود عصر امروز (یکشنبه یازدهم آبانماه) در گذشت.
سرپرستی روزنامه کیهان در استان کرمانشاه و سردبیری هفته نامه پویندگان غرب از جمله فعالیت های مرحوم حسینی در طول فعالیت رسانه ای ایشان بود.
یادداشت ها و نقدهای منصفانه این پیشکسوت رسانه در رسانه های معتبر محلی و سراسری در دفاع از حقوق و مطالبات مردم در مقابل مسوولان از جمله خدمات ایشان است که برای ثبت در تاریخ مطبوعات استان به یادگار مانده است.
اخلاق مداری و صداقت از جمله شاخصه های مرحوم حسینی بود. قلم ایشان سالهای متمادی بصورت دلسوزانه نگاشته شد و شاگردان فراوانی در مکتب این استاد با اخلاق و مردمی تربیت شده است .
سید سیاوش حسینی متولد سال ۱۳۳۹ در طول ۳۱ سال فعالیت رسانه ای خود سرپرستی روزنامه کیهان ، سردبیری هفته نامه پویندگان غرب ، عضویت در هیئت مدیر خانه مطبوعات و رسانه های استان کرمانشاه را در کارنامه ثبت کرده است.
حسینی هفته گذشته بر اثر ابتلا به بیماری کرونا در بیمارستان شهدا بستری شد و در دو روز اخیر با شدت یافتن بیماری به بخش مراقبت های ویژه بیمارستان انتقال یافت که متاسفانه عصر روز یکشنبه ۱۱ آبان‌ماه بر اثر پایین آمدن سطح اکسیژن خون و ایست قلبی به دیار باقی شتافت.
گفتنی است پیکر این استاد گرانقدر روز دوشنبه در قطعه هنرمندان آرامستان باغ فردوس کرمانشاه به خاک سپرده خواهد شد.

پایگاه خبری جام ورزش ضایعه درگذشت این اسوه اخلاق و صداقت را به خانواده معزا و جامعه رسانه ای استان و کشور تسلیت عرض می نماید.

خبرنگار :سید محمد موسوی – سردبیر جام ورزش