همایش دوچرخه سواری بمناسبت هفته تربیت بدنی با روبان صورتی با هدف حمایت از بیماری سرطان سینه با حضور دوچرخه سواران شهر کرمانشاه برگزار خواهد شد .

به گزارش پایگاه خبری جام ورزش : نشستی به منظور برگزاری همایش دوچرخه سواری به ریاست مصطفی بابا ملکی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه با حضور هیات ورزشهای همگانی ، هیات سه گانه ، هیات دوچرخه سواری ، نماینده باشگاه های رعد ، پژهان و سمن مردم نهاد ندای قاصدک مورخ “بیست وهشتم” مهر ماه در محل این اداره برگزار شد.

در این نشست که دو ساعت بطول انجامید، بعد از گفتگو و تبادل نظر در جمع بندی کلی از سوی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه ، روسای هیات ورزشی شهرستان کرمانشاه ، باشگاه های خصوصی دوچرخه سواری و سمن مردم نهاد ندای قاصدک، مقرر شد همایش دوچرخه سواری با روبان صورتی در روز جمعه مورخ “دوم” آبان ماه ۱۳۹۹ ساعت ۹ صبح از محل پارک شاهد تا میدان کوهنورد طاقبستان دوچرخه سواران با نماد صورتی مسیر دو کیلومتری را رکاب بزنند.

مصطفی باباملکی اظهار داشت: در آخرین روز از هفته تبربیت بدنی این همایش را برگزار خواهیم کرد که باعث شور و نشاط در دل جوانان می شود و هدف اصلی از برگزاری این همایش حمایت از بیماری سرطان سینه که با وجود ویروس کرونا اولین گروهی که در معرض خطر هستند، همین بیماران سرطانی می باشند.